Akce

Board Game Party in the Board Game Pub

Board Game Party?!? Ano, čtete správně. Mystica se rozhodla pro vás, milovníky deskovek, udělat celovíkendovou párty. Od běžného víkendu najdete plno změn.

V pátek otevřeme 17:00 a nezavřeme pokud neodejdete. Znovu otevřeme v sobotu v 10:00. To stejné bude platit i ze soboty na neděli. Už se vám nestane, že nestihnete hru dohrát (doporučujeme k vyzkoušení „18CZ: Počátek železnice v Českých zemích“)
Budeme mít speciální nabídku nápojů a jídel.
Vyzkoušíte si prototypy nových her (pokud máte vlastní prototyp hry a chcete ho otestovat a nebo jen představit, napište nám). Poznáte nové lidi, protože i když přijdete sami, určitě najdete stůl, ke kterému se budete moci přidat. Nemusíte se bát pravidel, naši rádci vám hru doporučí i naučí.
Nebudou chybět ani turnaje v deskových hrách.

Vstupné bude dobrovolné, ale na oplátku poprosíme o sdílení události, ať se vás sejde co nejvíc a pořádně si to všichni užijeme.

Program doplníme v následujících dnech…

Těšíme se na vás!

 

 

 

Board Game Party in the Board Game Pub

BBoard game party?!? Yes, your eyes aren’t deceiving you. Mystica has decided to make a weekend-long party for you, board game lovers.

We are starting on Friday at the usual 5 pm, but we will only close if the last customer leaves. If you dare, play nonstop and we won’t close at all. If there is no one brave enough, we will open at 10 am the next day. The same will happen on Saturday evening and Sunday morning. So not being able to finish a long game won’t be an issue (we recommend to try „18CZ“ ).
There will also be a special offer of foods and drinks.
You will be able to try new game prototypes (if you have a prototype you would like to try, contact us)
You can meet new people, because even if you come alone, there will surely be a table you can join.
Our guides will help you learn to play a game you don’t know.
And last but not least, we’re planning tournaments in different games.

Entrance fees are voluntary, but we hope you will spread the information about our event, so there will be as many people as possible and we can all enjoy.
We will add the programme in the following days.

We are looking forward to see you!